מידע נוסף
שלישיית בערך - סטנדאפ
שלישיית בערך - סטנדאפ

שלישיית בערך

היינו אמורים להיות רביעית כלי מיתר אבל חסר לנואחד ואנחנו לא יודעים לנגן מוסיקה קלאסית אז מה שנשאר זה להיות שלישיה קומית שעושה כל מה שאפשר (אבל ממש הכל) כדי לגרום לכם לצחוקבטירוף.

הקמנו את השלישיה בסה"כ ב-2015 ולא נעים להשויץ אבלההופעות שלנו בכל הארץ מלאות עד אפס מקום והסרטונים הרביםשלנו ביו טיוב ובפייסבוק זכו כבר למיליוני צפיות (!!)

ההופעות שלנו כוללות שילוב של קטעי סטנד אפ, מערכונים וגם קטע הומור מאולתר שבו אנחנו משתפים גם את הקהל. אנחנו מופיעים בהופעות פתוחות לקהל הרחב באולמות בכל רחבי הארץ אבל גם מגיעים להופעות על פי הזמנה בבתי ספר, אולמות, וועדי עובדיםוכו'


הסטנדאפיסטים שכבשו את הרשת עם עשרות מערכוניםכגון "אם אנשים היו כנים",לאבפיקס-שירות תמיכה בזוגיות", "אם גברים היו נשים" ועוד. יוצאים במופע סטנדאפ ומערכונים משותף שמוכיח לכל המדינה שהם לא רק הדבר הכימצחיק שיש היום ברשת, אלא גם הדבר הכי מצחיק שיש על הבמה.

במופע יחיד מסוגו שמשלב קטעי סטנדאפ ומערכוניםעולים על הבמה יוסי גבני, גיורא זינגר ועומר בורשטיין וקורעים את הקהלמצחוק עם הומור אינטיליגנטי, מקורי ויצירתי שנוגע בכולם וגורם לקהל להתפוצץ מצחוק.

מומלץ מאוד!

הגדלה